REference

Sebechvála smrdí. Proto jsme se na zpětnou vazbu zeptali našich partnerů.

Pro Booking.com jsme zpracovali seznam leadů (název, velikost, kontakt) na nová ubytovací zařízení. Na rozdíl od jiných dodavatelů jsme vzali v potaz aktuální nabídku Booking.com a zpracované leady před odevzdáním očistili o ty už zapojené.

Náš vlastní referenční projekt. Skrze portál Databázevšeho.cz prezentujeme data, která jsme schopni našim klientům jednorázově nebo pravidelně poskytovat.

Zajištění „mravenčí práce“ spojené s monitoringem médií – vyhodnocování sentimentu zaznamenaných zmínek a zpracování podkladů pro reporty klientům.

Na klíč zpracováváme nejrůznější aktuální databáze bodů zájmu – od bankomatů, přes kavárny až po infocentra a památky nebo prodejny maloobchodních řetězců.

Pravidelně aktualizujeme a rozšiřujeme databázi bankomatů v České republice. Do databáze bankomatů zapracováváme všechny standardizované informace, jako časovou dostupnost nebo možnost bezkontaktního výběru či vkladu.

Díky dlouhodobé spolupráci s Tržištěm práce získáváme kvalitní longtail obsah pro Kurzy.cz a sami se můžeme soustředit na důležitější a zajímavostí činnosti.

Martin Vlnas

CEO, Peníze.cz

Zpracování leadů na vhodné decision makery, učitele matematiky a ředitele středních škol. Všechny leady jsme ověřili a dohledali aktuální kontakty.

„Vše proběhlo rychle a podle domluvy. Jsem rád, že se máme na koho spolehnout, když potřebujeme mravenčí práci.“

Jakub Stránský

CEO, Techambition

Chcete tady vidět svoje logo?

Tak nám napište. Společně vymyslíme, které činnosti bychom právě pro vás mohli zajistit.